Wiki The-West TR sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

Tribal Wars 2

TribalWars2Logo.png

TRIBAL WARS 2

ORTAÇAĞ TEMALI STRATEJİ OYUNU

Tribal Wars 2 sadece ücretsiz bir tarayıcı oyunu değil, Tribal Wars'un da devamıdır. Küçük kasabandaki ilk hedefin güçlü bir kale inşa etmek ve geçilmeyen duvarlar örmektir. Baltacı askerler veya mızrak dövüşçüleri gibi askerleri işe alabilir veya kendin eğitebilirsin. Askerlerinle beraber savunma yapabilir ve yeri geldiğinde krallığını genişletebilirsin.

Klasik Tribal Wars oyununa dayanarak geliştirilen çarpıcı grafik ve arayüz iyileştirmeleri oyuna daha fazla zevk katıyor. Buna ek olarak; Tribal Wars 2'de farklı alanların kaynak üretiminde farklı desteklere sahip olduğu stratejik bir harita vardır. Ayrıca birliğini harita üzerinde gerçek zamanlı olarak takip edebilirsin. Öğrenmeye yeni başlamış olsan da emektar olsan da kesinlikle yeni ve benzersiz bir strateji oyunu deneyimine sahip olacaksın!

Bazen askerleri toparlamak Tribal Wars 2 gibi strateji oyunlarında, birebir savaşlarda yeterli olmayabilir. O zaman diğer oyuncularla birlik kurma zamanı gelmiştir. Birlik üyelerinden gelen yardım ile birlikte kazanma şansın çok daha fazla olacaktır.

Düşmanlarını dize getir ve gücünü yükselt: Tribal Wars 2

TribalWars2IG.png