Görevler

Wiki The-West TR sitesinden
Gezintiye git

Görevler

The West oyununun temel taşları görevlerdir. Görevleri yaparak daha ileri karakter seviyelerine ulaşabilir ve daha da fazla görev yapma şansınza sahip olabilirsiniz. Oyun süreci içerisinde bezen kısa zamanda bitirebileceğiniz bazen de daha uzun bir zamana yayılmış bazende büyük görevler yapabilirsiniz.

Görevleri bazı şartları yerine getirdikten sonra görebilirsiniz, ki bu bazen belirli bir seviyeye ulaşmış olmak, belirli bir ürüne veya eşyaya sahip olmak olabilir. Tüm görevlerin listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Görevlerinizi ekranın sol tarafındaki Salon (Bar) düğmesine tıklayarak, ilgili görev vericilerden alabilirsiniz.

Salon

Salon'a tıklayarak aşağıdıda bulunan dört kişiden birini seçerek görevi başlatabilirsin.

Sadece kafası üzerinde soru işareti olan kişiden mevcut görev alabilirsin.

Görev Vericiler

Barmen Henry Walker

100px-Barkeeper.png
Barın arkasındaki barmen, bu barın sahibi Henry Walker. Kendisi hafif göbekli ve yaklaşık 50 yaşlarında.

Bütün vücundunda küçük yara izlerini fark ediyorsun. Özellikle elleri geçmişte bir çok macera yaşadığnın belirtisi olmalı. Henry Walker'ın sempatik bir yüzü ve dinlendirici bir sesi var.

Sheriff John Fitzburn

100px-Sheriff.png
Karşında yaklaşık 40 yaşında bir adam oturmakta. Göğsündeki altın yıldızdan bu yörede şerif olduğunu anlıyorsun.

Kendisini Sheriff John Fitzburn olarak tanıtıyor. İlk kelimede kendisinin bugün pek de az viski içmediğini anlıyorsun. Yine de seni fark ediyor ve anlaşılır konuşuyor.

Waupee (White Hawk)

100px-Indian.png
Waupee (White Hawk)'nin Kızılderili olduğu kolaylıkla anlaşılıyor. Bir kızılderilinin barda görülmesi pek alışılmış bir durum değil. Diğer kızılderililere nazaran o pipoyu töre olarak değil, zevk için içiyor.

Waupee barda başkalarıyla irtibata geçmemeye özen gösteriyor ve duygusuz bir izlenime sahip. Barda bulunmasının sebebi, Henry Walker ile olan sıkı arkadaşlığıdır.

Maria Roalstad

100px-Maria.png
Maria Roalstad dansçı ve Henry Walker'in barında servis yapıyor. Çok yüksek bir özgüvene sahip ve dansçılar arasında kesinlikle söz sahibi.


Diğer Görev Vericiler

Salonda görev verenlerin yanı sıra haritada sizi bekleyen görevler de bulunur. Bunlar görev veren kişi olmak zorunda değildir, görev için gerekli olan ürün yada eşyaları teslim etmeniz gereken kişi veya yerler de olabilir. Diğer Görev Vericilerimize buradan ulaşabilirsiniz.