Wiki The-West TR sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

Forge of Empires

FoELogo.png

FORGE OF EMPIRES

ŞEHİR GELİŞTİRME STRATEJİ OYUNU

Bir tarayıcı oyunu olan Forge of Empires'ta kendi şehrini inşa edebilir ve tarihi tüm açılarıyla tecrübe edebilirsin. Taş devrinden itibaren yüzyıllar boyunca... Yeni çağlar açan teknolojileri keşfet, eşsiz, modern ve benzeri olmayan devasa şehirler ile tarihteki yerini al. Gelişmiş stratejik mücadelelerle imparatorluğunu yükselt ve Forge of Empires'ta yeteneklerini geliştir. Kendi dünyanı inşa et! Kendi imparatorluğunu!

Forge of Empires seni farklı dönemlere sürükler. Yerleşim yerini geliştirmek için yeni binalar ve teknolojiler keşfet. Kıtadaki hükümdarlığını ilan edene kadar zorluklarla mücadele et! Gelişmiş savaş birimleri, yenilikçi ürünler ve muhteşem binalar üzerine araştırmalar yap. Forge of Empires'ta imparatorluğun büyümesini şehir sakinlerinin vergileri ile finanse etmek iyi bir ekonomik beceri gerektirir.

Burada her şey barış içinde yürümez. Savaşlara katıl, çeşitli birimleri kullan ve kazanmak için araziye özel bireysel özelliklerini birleştir. Savaş meydanında bilgisayara ve diğer oyunculara karşı savaşabilirsin.

İmparatorluğunuzun kaderini yönlendirin: Forge of Empires

FoEIG.png