Wiki The-West TR sitesinden
VeniVidiVici (mesaj | katkılar) tarafından oluşturulmuş 10.17, 25 Şubat 2018 tarihli sürüm
(fark) ← Önceki hâli | En güncel hâli (fark) | Sonraki hâli → (fark)
Şuraya atla: kullan, ara

Eşyalar

The West de eşyaların büyük rolü vardır. Sana ilginç görünüm verecek ve fazladan bunuslar katacaktır. Değişik renk ver formlarda eşyalar vardır. Her biri çeşitli avantajlar sağlar. Eşyalar edinmek için üç türlü yol vardır. Eşyaları ya tüccarda satın alabilir, ya çalışmada bulabilir, yada görev de alabilirsin. Bütün giyinmiş olduğun eşyaları profilinde görebilirsin. 8 türlü eşya vardır:


Şapkalar

Şapka.png


Başlıklar şapka, kasket ve atkıdır. Terziden satın alabilirsin.Başlıklar birkimleri ve yetenekleri artırır.

Kolyeler

Kolye.png


Kolye, kravat ve mücevherat gerdanlıklardır. Züccaciyeden satın alabilirsin. Gerdanlıklar birikimleri ve yetenekleri artırabilir.
Elbiseler

Body.png


Giysiler şırt, ceket ve paltolardır. Terziden satın alabillirsin. Giysiler birikim ve yetenekleri artırabilir.
Ayakkabılar

Papuç.png


Ayakkabıyı terziden satın alabilirsin. Ayakkabılar birkim ve yetenekleri artırabilir. Bir çok ayakkabı sebatı artırır.
Düello silahları

Silah.png


Düello silahları ya tabancalardır yahut yakın mesafe sılahlarıdır. Birikim ve yetenek puanlarınıza artı sağlayabilirler. Üstelik düello silahların bir yaralama oranı vardır ve isabette rakibinizden belirli sayıda yaşam puanı çekilir. Tüfek ustasından düello silahları satın alabilirsin. Düello silahları kale savaşları esnasında kullanılmaz.


Tüfekler

Tüfek.png


Atış silahları yay ve tüfeklerdir. Birikim ve yetenek puanları kazandırabilirler. Üstelik atış silahların bir yaralama oranı vardır ve isabette rakibinizden kale savaşlarında belirli sayıda yaşam puanı çekilir. Tüfek ustasından tüfek satın alabilirsin. Tüfekler düellolarda kullanılmaz.


Binekler

Mustang.png


Binek hayvanları at yahut eşektir. Bunlar sana hareket bonusu katar. Bineklerle harita üzerinde daha hızlı hareket edebilirsin.Ürünler

Balık.png


Ürünler eşya olarak sadece çalışmalardan elde edebilirsin tüccarlarda satılmaz. Bonus kazandırmazlar fakat görevi tamamlamak için çok elzemdir. 30 dakika çalışarak üründeki olanaklık derecesine göre o eşyayı elde edebilirsin. 2 saat çalışırsan büyük bir şansla o ürünü 4 kezde bulabilirsin. Eşyaları enventara alabillirsin. Bir avantajı yok ama görünüş olarak güzeldir.