Wiki The-West TR sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara
 
(Aynı kullanıcının aradaki diğer 7 değişikliği gösterilmiyor)
1. satır: 1. satır:
'''Oyunumuz ile ilgili tüm bilgilere ulaşabileceğiniz Wiki sayfalarımızın güncellenmesine başlanmıştır. En kısa zamanda siz oyuncularımızın hizmetine sunacağız.'''
+
<div id="mf-index">
 +
<div id="mf-index">
 +
<div>
  
 +
=<center>The West Wiki'ye Hoş Geldiniz!</center>=
  
[[Dosya:Wiki The West.gif|center]]
+
{| border="0" width="98%" style="background:#FFEECC; border-radius:10px; border-spacing:10px; padding:10px 20px 10px 20px;" align="center"
 +
|-
 +
|[[File:170px-Logo.png|left|link=]]
 +
'''Vahşi Batı'yı fethetmeye hazır mısın?
  
<h4><center>[[The_West_Türkiye_Takımı|TW-Takım]] 
+
Vahşi Batı'nın sakinlerine yardım etmeye hazır mısın? Jesse James, Wyatt Earp, Doc Holliday ve Batı'nın diğer kahramanlarının yolundan gitmek ister misin? O zaman sen de Vahşi Batı'daki maceraya katıl!
[[Dosya:Tabanca.png|20px]] [[Innogames|Innogames]]</center></h4>
 
  
'''Merhaba kovboylar,'''
+
Tarayıcı tabanlı bu bedava oyunda amacın kasabanı geliştirmek. Kasabanı tamamladığında Batı'daki gerçek maceraların içine girmiş olacaksın. Kale savaşlarında ve düellolarda edineceğin tecrübelerle gerçek bir kahraman olacaksın.
  
'''Yeni Görev Serisi: İnsafsız'''
+
Bu Wiki; Batı'nın sakinlerine yardım etme amacıyla oluşturulmuştur. Oyun kurallarıyla, oyundaki tüm mekaniklerin işleyişiyle ve deneyimli oyuncuların ve moderatörlerin yol göstermeleriyle ilgili her şeyi bulabilirsiniz. Eğer katkıda bulunmak isterseniz yöneticilerle iletişime geçebilirsiniz.'''
Büyük Burbon'da büyük bir bela var. Bir grup haydut oteli soydu ve otel sahibini vurarak kızını ağır yaraladı. Otel sahibi intikam almak istiyor ve sen de onun avcısı olacaksın. Görev ufak bir kelle ödülü ile başladı fakat ilerledikçe daha da karmaşık bir hal aldı...
+
|}
  
Artık tek seferde birçok ürün ustalık ile geliştirilebilir
+
[[File:Cowboy_from_the_Monument_Valley.png|center|link=]]
Bu şekilde hem zamandan kazanacak hem de sunucuya art arda birçok istek gönderip hesabın kilitlenmesine engel olacaksın. Bu ufak özelliği daha da geliştirmek için geribildirimlerinizi bekliyoruz.
 
 
 
Yeni dükkan kategori sıralaması
 
Neredeyse tamamen olduğunu düşündüğümüz 3 kategoriyi birleştirdik. Bu şekilde dükkan penceresinde 2 sekme eksilttik ve tüm kategorilerin görülmesini kolaylaştırdık. Bunun yerine yeni kategori kısmına "isim gir" özelliği ile tüm güçlendirici eşyaları bulabilirsin. Son güncellememizden sonra kategori kısmında bununla ilgili ipuçları bulabilirsin.
 
 
 
 
 
'''Seviye üst Sınırının 150'ye Yükseltilmesi'''
 
 
 
'''120 seviye sonrası tecrübe puanları'''
 
Şimdiye kadar biriktirmiş olduğunuz tüm tecrübe puanlarınız tutulacak ve geçmişte bir çok ek tecrübe puanı toplayan 120 seviye oyuncuları, anında daha yüksek seviyelere sahip olacaklardır. Sizler burada hangi seviyeye ulaşacağınız ve ileriki seviyelere yükselebilmek için ne kadar tecrübe puanına ihtiyaç duyduğunuzu verilen  [[Tecrübe_Puanı|Tecrübe Puanı Tablosu]]”nda bulabilirsiniz.
 
 
 
Tabiki, her zamanki  gibi seviye yükseldiğinizde tekrar yeni yetenek ve birikim puanları alacaksınız.
 
 
 
'''Yeni İtemler'''
 
Çalışmalarda bulunabilecek veya kasabalardaki dükkanlardan satın alınabilecek yüzlerce yüksek seviyeli yeni itemi oyuna ekledik. İlaveten bu itemleri barındıran yeni sandıklar Birleşmiş Pasifik Dükkanına eklenmiştir. Tabiki koleksiyonlar için yeni nadir ve özel itemler vardır.
 
 
 
'''Yeni Görevler'''
 
Yüksek seviyeli oyuncuları üç yeni görev serisi bekliyor;
 
Zuma'nın Çağrısı (105 Seviye gerektirir)
 
Yanlız Muhafız (115 seviye gerektirir)
 
Jesse James Suikastı (125 seviye gerektirir)
 
 
 
Artık, haritanın ortaısında sizden yeni çalışmaları yaparak elde edebileceğiniz ürünleri isteyecek yeni günlük görevler vardır.
 
 
 
'''Yeni Çalışmalar'''
 
2.08 ve üst seviye sınırının yükseltilmesi  ile haritanın orta kısmı açığa çıktı. Tüm bu yeni alan keşfedilmeyi bekliyor ve bunun en iyi kısmı: 20 yeni çalışma sadece ve sadeceorada bulunabilir. Bu yeni çalışmalar tüm diğer çalışmalardan daha yüksek ödüller verir, fakat daha da fazla çalışma puanına ihitiyaç duyar.
 
 
 
'''Diğer Bilgiler'''
 
Her dünyada, onur salonuna 150 seviyeye ulaşan ilk oyuncuların gösterileceği yeni bir sayfa eklenmiştir. Kasabalarda bulunan Terzi ve Züccaciye seviyeleri  maksimum  15’e ve Silah Tüccarının seviyesi 20’ye çıkartılmıştır. Kurmacılar hazır olun!
 
 
 
'''Özellikler ve Geliştirmeler'''
 
* Kale savaşlarındaki görünüm ve kullanıcı arayüzleri geliştirildi.
 
* Artık kale savaşlarına katılabilmek için kasaba üyesi olmaya gerek yoktur.
 
* Artık kale savaşına kayıt olmak için kalede bulunmak zorunda değilsiniz.
 
* Planlanan tüm kale savaşları için kullanıcı arayüz öğeleri eklendi.
 
* Kale savaşları için pony Express uyarısı eklenmiştir.
 
* Planlanan kale savaşları için sohbet odası duyurusu eklenmiştir.
 
* Birkaç diğer küçük arayüz geliştirildi.
 
* Tüm tatil ve özel görevleri tekrar belirli zaman dilimiyle sınırlandırıldı. Görevler sadece görev açıklamasında gösterilen zaman diliminde kabul edilebilir ve bitirilebilir. Bu değişikliğin sebebi, sizlerin tüm bu tatil görevlerininin tekrar edilebilir versiyonlarınını her yıl oynayabilmeniz  için gerçekleştirilmiş olan teknik değişimdir. Bu demek oluyorki yeni versiyondan önce kabul etmiş olduğunuz tatil ve özel görevleri bitiremezsiniz!
 
* Küçük ekran ölçeklemesi olan kullanıcılar için “Mini Dükkan”
 
* Çalışma süreleri dengeleme düzenlemesi: 15 saniyelik çalışmalar şimdi sadece 1 dinlenme puanına mal olacak, ancak çok daha düşük ödüller verecek, 10 dakikalık çalışmalar 1 dinlenme puanı daha fazlaya mal olacak ve birazcık daha düşük ödüller verecek, ayrıca 1 saatlik çalışma ödülleri de çok az değişmiştir.
 
* Ana Hikâye 5 (Kuzey, Güney ve Esmer) yeni güncelleme ile başlıyor.(Gereksinimler; 50 seviye ve Ana Hikaye 4 tamamlanmış olmalı)
 
* Altına Hücum etkinlik görevi 23'ünde başlayacak ve 29'una kadar bitirilebilir. (Gereksinimler; seviye 10 ve "Salonu Kurtar 2" tamamlanmış olmalı)
 
* Sohbette "Arkadaşlıktan Kaldır" aracı, şimdi sadece arkadaş listenizdeki oyuncular için görünecektir.
 
* İtemlerdeki seviye bazlı bonuslar artık kesin değerleri gösterecektir.
 
 
 
 
 
'''Çözülen Hatalar'''
 
* Çalışma penceresindeki kazma barı’nın, çalışma puanı değiştiğinde daima doğru göstermemesi düzeltildi.
 
* Kasaba davetleri tekrardan kasaba salonunda görünür.
 
* Animasyonlu düello mesajı penceresindeki kelle ödülü eksikti.
 
* Karakter taşırken başarı 50059 sıfırlanıyordu.
 
* İlk satın alma bonusunun eksik çevirisi.
 

13.32, 25 Eylül 2016 itibarı ile sayfanın şu anki hâli

The West Wiki'ye Hoş Geldiniz!

170px-Logo.png

Vahşi Batı'yı fethetmeye hazır mısın?

Vahşi Batı'nın sakinlerine yardım etmeye hazır mısın? Jesse James, Wyatt Earp, Doc Holliday ve Batı'nın diğer kahramanlarının yolundan gitmek ister misin? O zaman sen de Vahşi Batı'daki maceraya katıl!

Tarayıcı tabanlı bu bedava oyunda amacın kasabanı geliştirmek. Kasabanı tamamladığında Batı'daki gerçek maceraların içine girmiş olacaksın. Kale savaşlarında ve düellolarda edineceğin tecrübelerle gerçek bir kahraman olacaksın.

Bu Wiki; Batı'nın sakinlerine yardım etme amacıyla oluşturulmuştur. Oyun kurallarıyla, oyundaki tüm mekaniklerin işleyişiyle ve deneyimli oyuncuların ve moderatörlerin yol göstermeleriyle ilgili her şeyi bulabilirsiniz. Eğer katkıda bulunmak isterseniz yöneticilerle iletişime geçebilirsiniz.

Cowboy from the Monument Valley.png